Fox 32AOS451E Smart TV 32" HD Ready Android
  • EAN: 8606017162742
  • Model: 32AOS451E
  • Brend: FOX
Dostupno samo Online
16.999,00 RSD
779,13 RSD /mesečno
Na rate bez kamate
Saznaj više
  • Dijagonala ekrana: 32”
  • Odziv (Polling rate): 10 ms
  • Rezolucija: 1366 x 768 HD Ready
  • Smart TV: Da
  • Informacije
  • Tehničke specifikacije
  • Deklaracija
Izbor zabave
Frameless Design
Lako i brzo
Ekran Dijagonala ekrana: 32″ (81.2 cm)
Rezolucija: HD 1366 x 768
Tehnologija: DLED
Osvetljenje: 200 cd
Dinamički kontrast: Mega kontrast
Vreme odziva: 10 ms
Osvežavanje: 60 Hz
Ugao gledanja (H°/V°): 178 / 178
Slika: Pokretna rezolucija: 400 RMR
Procesor za sliku: ARM cortex – quad core A53
Smart funkcije
Smart TV: Da
Smart TV mogućnosti: Youtube Google Facebook
Operativni sistem: Android TV
Procesor: Quad Core
Video Vrsta digitalnog tjunera: ATV, DTV – T/C/T2/S2,
HEVC H.265
Audio Snaga zvučnika: 2 x 10 W