Vox 32GOH300B LED TV 32" HD Ready Google TV
Dostupno samo Online
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Chromecast
| Ekran |
Dijagonala: 32" (81 cm dijagonala)
Rezolucija: Hd Ready (1366x768)
Osveženje: 60Hz
| Smart funkcije |
Da
Google TV (Android 11 based)
| Video | DVB-T2/C/S2 |
| Audio |
Snaga zvučnika: 6W + 6W
Dolby Audio: Da
Dolby Atmos: Ne
| Priključci / Slotovi |
USB: 2
HDMI: 2
AV in: Mini AV-IN
LAN-ETHERNET (IEEE 802.3) RJ45: Da
Headphone out: Da
Audio Out: Ne
SPDIF Out: Optical
Bluetooth (Version): 5.0
CI+: Ne
| Fizičke karakteristike |
Veličina proizvoda (ŠxVxD) bez postolja: 728 x 426 x 75 mm
Veličina proizvoda (ŠxVxD) sa postoljem: 728 x 481 x 198 mm
Težina: 3.5 kg
Vesa: 100 x 100
Dijagonala ekrana:
32”Rezolucija:
1366 X 768 HD READYTip ekrana:
LEDSmart tv:
DAOperativni sistem:
ANDROIDHdmi priključak:
2Usb:
2Vesa dimenzije:
100 X 100Osveženje ekrana:
60 HZAudio snaga:
6+6 WDolby audio:
DADolby atmos:
NEUsb portovi:
2Hdmi portovi:
2Av ulaz:
MINI AV-INLan ethernet:
DABluetooth verzija:
5.0Spdif izlaz:
OPTIČKIDimenzije bez postolja (šxvxd):
728 X 426 X 75 MMDimenzije sa postoljem (šxvxd):
728 X 481 X 198 MMTežina:
3.5 KGPodržani hdr standardi:
HDR10, HLGVideo standardi:
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2Ci+ podrška:
NEModel
Vox 32GOH300B LED TV 32" HD Ready Google TVNaziv i vrsta robe