Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
  • EAN: 8606017162728
  • Model: 42ATV130E
  • Brend: FOX
Fox 42ATV130E LED TV 42" FHD
Dostupno samo Online
18.999,00 RSD
870,79 RSD /mesečno
Na rate bez kamate
Saznaj više
  • Dijagonala ekrana: 42”
  • DVB-T2 H.265: Da
  • Odziv (Polling rate): 8 ms
  • Rezolucija: 1920 x 1080 Full HD
  • Smart TV: Da
  • Informacije
  • Tehničke specifikacije
  • Deklaracija
Veliki ekran, puna slika
Moderan i praktičan dizajn
Povezivanje po vašoj meri
Dijagonala ekrana 42" (106.6 cm)
Rezolucija Full HD 1920 x 1080p
Tip televizora LED
Tip osvetljenja Direct LED
Ambilight tehnologija Ne
Osvežavanje 60 Hz
Osvežavanje 60 Hz
Osvetljenje 280 niti
Dinamički kontrast MEGA Kontrast
Vreme odziva 8 ms
Ugao gledanja (H°/V°) 178°/178°
Vrsta digitalnog tjunera ATV
Slika Pokretna rezolucija: 600 RMR
High Dynamic Range (HDR) Ne
Zvuk Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W)