Vox 32GOH205B Smart TV 32" HD Ready Google TV
Dostupno samo Online
Pametan izbor za svaki domVox 32GOH205B je savršen spoj kompaktnog dizajna i pametnih funkcija. Sa ekranom od 32 inča...
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Pametan izbor za svaki dom
Vox 32GOH205B je savršen spoj kompaktnog dizajna i pametnih funkcija. Sa ekranom od 32 inča i HD Ready rezolucijom, donosi čist i jasan prikaz slike koji je idealan za spavaće sobe, kuhinje ili manje dnevne prostore.
Google TV iskustvo
Zabava bez granica
Moderan i praktičan dizajn
| Ekran |
32" (81 cm dijagonala)
Rezolucija: Hd Ready (1366x768)
Osveženje: 60Hz
| Smart funkcije |
Da
Google TV (Android 11 based)
| Video | DVB-T2/C/S2 |
| Audio |
Snaga zvučnika: 6W + 6W
Dolby Audio: Da
Dolby Atmos: Ne
| Priključci / Slotovi |
USB: 2
HDMI: 2
AV in: Mini AV-IN
LAN-ETHERNET (IEEE 802.3) RJ45: Da
Headphone out: Da
Audio Out: Ne
SPDIF Out: Optical
Bluetooth (Version): 5.0
CI+: Da
| Fizičke karakteristike |
Veličina proizvoda (ŠxVxD) bez postolja: 717 x 424 x 83 mm
Veličina proizvoda (ŠxVxD) sa postoljem: 717 x 448 x 172 mm
Težina: 4.10 kg
Vesa: 200 x 200
Boja: Crna
Dijagonala ekrana:
32”Rezolucija:
1366 X 768 HD READYTip ekrana:
DLEDSmart tv:
DAOperativni sistem:
ANDROIDDvb-t2 tjuner:
DAWi-fi:
DALan priključak:
DAHdmi priključak:
2Usb:
2Vesa dimenzije:
200 X 200Osveženje ekrana:
60 HZZvuk:
6 + 6 WDolby audio:
DADolby atmos:
NEAv ulaz:
MINI AV-INSpdif izlaz:
OPTICALBluetooth verzija:
5.0Težina:
4.10 KGDimenzije bez postolja (šxvxd):
717 X 424 X 83 MMDimenzije sa postoljem (šxvxd):
717 X 448 X 172 MMBoja:
CRNAModel
Vox 32GOH205B Smart TV 32" HD Ready Google TVNaziv i vrsta robe