Vox 43GOF205B Smart TV 43" Full HD Google tv
Dostupno samo Online
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Chromecast
Omogućava kontrolu sadržaja pomoću aplikacije na telefonu, tabletu ili bio kom smart uređaju
Google Assistant
| Ekran | Dijagonala: 43" (109 cm dijagonala) Full HD (1920x1080)
Osveženje: 60Hz
| Smart funkcije |
Da
Google TV (Android 11 based)
| Video | DVB-T2/C/S2 |
| Audio |
Snaga zvučnika: 6W + 6W
Dolby Audio: Da
Dolby Atmos: Ne
| Priključci / Slotovi |
USB: 2
HDMI: 2
AV in: Mini AV-IN
LAN-ETHERNET (IEEE 802.3) RJ45: Da
Headphone out: Da
Audio Out: Ne
SPDIF Out: Optical
Bluetooth (Version): 5.0
CI+: Da
| Fizičke karakteristike |
Veličina proizvoda (ŠxVxD) bez postolja: 956 x 556 x 87 mm
Veličina proizvoda (ŠxVxD) sa postoljem: 956 x 580 x 172 mm
Težina: 6.20 kg
Vesa: 200 x 200
Boja: Crna
Dijagonala ekrana:
43"Rezolucija:
FULL HDTip ekrana:
LEDSmart tv:
DAOperativni sistem:
ANDROIDDvb-t2 tjuner:
DAWi-fi:
DALan priključak:
DAHdmi priključak:
2Usb:
2Vesa dimenzije:
200 X 200Osveženje ekrana:
60 HZZvuk:
6 + 6 WDolby atmos:
NEUsb portovi:
2Hdmi portovi:
2Av ulaz:
MINI AV-INIzlaz za slušalice:
DASpdif izlaz:
OPTICALBluetooth verzija:
5.0Ci+ slot:
DAHdr podrška:
HDR10, HLGDimenzije bez postolja (šxvxd):
956 X 556 X 87 MMDimenzije sa postoljem (šxvxd):
956 X 580 X 172 MMTežina:
6.20 KGBoja:
CRNAModel
Vox 43GOF205B Smart TV 43" Full HD Google tvNaziv i vrsta robe
LED TelevizoriUvoznik
Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvodaZemlja porekla
Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvodaPrava potrošača
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Impresivno vizuelno iskustvoAiwa WS-508H Smart TV 50" pruža kristalno jasnu 4K Ultra HD sliku sa živim bojama i detaljima,...