Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Pouzdana Full HD slika za svakodnevno gledanje
Pametne funkcije uz jednostavno korišćenje
Spreman za digitalni TV signal
Minimalistički dizajn koji se uklapa svuda
| Ekran | Display type: FHD LCD Panel Rezolucija: 1920 x 1080 px Dijagonalna veličina: 43" (109 cm) Backlight type: Direct Refresh rate (nativno): 60 Hz Farbtiefe: 8bit (cca 17 miliona boja) Quantum Dot: Ne HDR: HDR10 / HLG Dynamic Tone Mapping: Da |
| Audio | Ukupna snaga izlaza: 20 W Lautsprechersystem: 2.0 kanal AI Sound: Da (upmix na 5.1) Auto Volume Leveling: Da Adaptive Sound Control: Da Clear Voice Pro: Da Bluetooth audio playback: Da Bluetooth Surround Ready: Ne Dolby Atmos: Ne Audio kodeci: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X TV Sound Mode Share: Da LG Sound Sync: Da |
| Fizičke karakteristike | Dimenzije bez postolja (Š x V x D): 973 x 572 x 85 mm Dimenzije sa postoljem (Š x V x D): 973 x 611 x 187 mm Dimenzije pakovanja (Š x V x D): 1060 x 660 x 152 mm Dimenzije postolja (Š x D): 813 x 187 mm Težina bez postolja: 8 kg Težina sa postoljem: 8.1 kg Težina u pakovanju: 10.2 kg VESA montaža: 200 x 200 mm Napajanje / napon: AC 100-240 V ~ 50-60 Hz Standby potrošnja: < 0.5 W Godišnja potrošnja (rad): 27 kWh/1000 h Energetska klasa: F Uključeni dodaci: IR daljinski upravljač sa baterijama, brzi vodič, postolje, naponski kabl |
Dijagonalna:
43"Rezolucija:
FULL HDTip ekrana:
LEDOperativni sistem:
WEBOSVesa montaža:
200 X 200 MMModel
LG 43LR60006LA Smart TV 43" Full HDNaziv i vrsta robe