Tesla 43E625BUS Smart TV 43" 4K Ultra HD Android
  • EAN: 8606031240631
  • Model: 43E625BUS
  • Brend: TESLA
Dostupno samo Online
32.999,00 RSD
1.512,46 RSD /mesečno
Na rate bez kamate
Saznaj više
  • Dijagonala ekrana: 43"
  • DVB-T2 H.265: Da
  • Energetska klasa: F
  • Interna memorija: 8 GB
  • Odziv (Polling rate): 8 ms
  • Rezolucija: 4K UHD
  • Smart TV: Da
  • Informacije
  • Tehničke specifikacije
  • Deklaracija
Neograničene aplikacije
Veličina ekrana 43" (109 cm)
Rezolucija 3840 x 2160 (Ultra HD)
Vrsta ekrana 10 bit VA
Forma ekrana ravan
RAM/Interna memorija 1,5 GB/8 GB
CPU ARM cortex - quad core CA55 @ 1300MHz
GPU Mali 470 MP3
Smart TV da
Smart OS Android TV
Tjuner DVB-T/T2/C/S/S2
Osvežavanje ekrana 60 Hz
Osvetljenje 260 cd/m2
Dinamički kontrast 8000:1
Ugao gledanja (H/V) 178°/178°
Vreme odziva 8 ms
Slika
predifinisani modovi slike
Energy saving mod slike
podešavanje veličine slike
Noise Reduction (DNR)
MPEG NR
DI FILM mode
Game mode
PC mode
HDR10
HLG
podesivi HDMI RGB opseg
Audio
Audio snaga: 2 x 10 W
predifinisani modovi zvuka
Balance
Equalizer
Dolby Processing
Ultra Surround
DTS - with third party players
Podržani formati
video: .avi/.mp4/.mpg/.mkv/.mov/.dat/.vob/.rm/.rmvb/.ts
audio: MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 (video only), LPCM (audio only)
foto: JPG, PNG, BMP
WiFi 2,4/5 GHz
Bluetooth
LAN
Priključci
RF In
LNB In
HDMI x 3
USB x 2
kompozitni AV
RJ-45
SPDIF
CI
HDMI CEC
HDMI ARC
LCN
HBBTV
Google assistant
Bluetooth remote
Glasovna kontrola
Chromecast
Pre-instalirane aplikacije Gogle Play, Netflix, Prime video, YouTube, Media player
HW kontrolni tasteri
Time Shift
PVR
Višejezični OSD
Sleep Timer
Energetska klasa F
Potrošnja energije 50 kWh/1000 h
Potrošnja energije (max) 100 W
VESA standard 200 x 200
Dimenzije sa postoljem 970 x 644 x 276 mm
Dimenzije brz postolja 970 x 564 x 82 mm