Bioskopski doživljaj u vaš domSa savršenom dijagonalom od 42 inča, Aiwa JH42TS210N nudi idealnu kombinaciju veličine...
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Bioskopski doživljaj u vaš dom
Sa savršenom dijagonalom od 42 inča, Aiwa JH42TS210N nudi idealnu kombinaciju veličine i funkcionalnosti – odličan izbor za dnevni boravak, spavaću sobu ili kancelariju.
Pametne funkcije
Moderan dizajn
Žive boje i jasna slika
| Model | Aiwa 42″ N21 Smart TV FHD televizor | JH42TS210N |
| Opis televizora | Smart TV FHD TV |
| Ekrana - tehnologija | DLED |
| Ekrana - dijagonala | 42" (106 cm) |
| Ekrana - rezolucija | 1920 x 1080 - 1080p Full HD |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Snaga zvučnika (RMS) | 20W |
| Bežična veza | Wi-Fi |
| Ethernet (LAN) priključak | Da |
| HDMI priključak | 3 |
| USB priključak | 2 x USB 2.0 |
| Ostali priključci | Audio izlaz: 3.5mm; RF |
| Dodaci | Naponski kabl; Daljinski upravljač |
Smart:
DAPozadinsko osvetljenje:
LEDRezolucija:
1920 X 1080 PIKSELASnaga zvučnika (rms):
20WDijagonala ekrana:
42"Ekran:
42 INCHTehnologija ekrana:
DLEDDigitalni tjuner:
DVB-T2/C/S2Snaga zvučnika:
20 WWi-fi:
DAEthernet (lan):
DAHdmi priključci:
3Usb priključci:
2 X USB 2.0Audio izlaz:
3.5 MMDaljinski upravljač:
UKLJUČENSmart platforma:
DAUsb verzija:
2.0Rf ulaz:
DAPriloženi dodaci:
NAPONSKI KABL, DALJINSKI UPRAVLJAČTip pozadinskog osvetljenja:
LEDBroj hdmi priključaka:
3Model
Aiwa JH42TS210N Smart TV 42" Full HDNaziv i vrsta robe