Vox 65GOU205B Smart TV 65" 4K Ultra HD Google TV
Dostupno samo Online
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
| Ekran |
Dijagonala: 65" (165 cm dijagonala)
Rezolucija: UHD 4K (3840 x 2160)
Osveženje: 60Hz
| Smart funkcije |
Da
Google TV (Android 11 based)
| Video | DVB-T2/C/S2 |
| Audio |
Snaga zvučnika: 8W + 8W
Dolby Audio: Da
Dolby Atmos: Da
| Priključci / Slotovi |
USB: 2
HDMI: 3
AV in: Mini AV-IN
LAN-ETHERNET (IEEE 802.3) RJ45: Da
Headphone out: Ne
Audio Out: Da
SPDIF Out: Optical
Bluetooth (Version): 5.1
CI+: Da
| Dodatne funkcije |
| Fizičke karakteristike |
Veličina proizvoda (ŠxVxD) bez postolja: 1445 x 833x 90mm
Veličina proizvoda (ŠxVxD) sa postoljem: 1445 x 886x 345mm
Težina: 11.50 kg
Vesa: 300 x 300
Boja: Crna
Dijagonala ekrana:
65"Rezolucija:
4K UHDTip ekrana:
LEDSmart tv:
DAOperativni sistem:
ANDROIDDvb-t2 tjuner:
DAWi-fi:
DALan priključak:
DAHdmi priključak:
3Usb:
2Vesa dimenzije:
300 X 300Osveženje ekrana:
60 HZAudio snaga:
8+8 WDolby audio:
DADolby atmos:
DABluetooth verzija:
5.1Usb portovi:
2Av ulaz:
MINI AV-INSpdif izlaz:
OPTICALCi+ slot:
DADvb standardi:
DVB-T2/C/S2Dimenzije bez postolja:
1445 X 833 X 90 MMDimenzije sa postoljem:
1445 X 886 X 345 MMTežina:
11.5 KGBoja:
CRNAModel
Vox 65GOU205B Smart TV 65" 4K Ultra HD Google TVNaziv i vrsta robe