Samsung UE55DU7172UXXH Smart TV 55" 4K Ultra HD
Lično preuzimanje dostupno u:
Dostupno u radnjama
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
PurColor
Uz moćno 4K skaliranje, svaki sadržaj koji voliš prikazuje se u 4K rezoluciji.
Q-simfonija
| Ekran |
Veličina ekrana 55"
Refresh Rate 50Hz
Rezolucija 4K (3,840 x 2,160)
| Smart funkcije |
Operativni sistem Tizen™ Smart TV
Bixby Da (spreman za glasovne komande)
| Video |
Pokretač slike Procesor Crystal 4K
HDR (High Dynamic Range) HDR
HDR 10+ Podrška
Digitalna reprodukcija DVB-T2CS2 |
| Audio |
Q-Simfonija Da
Opis prethodnog odabira zvuka Da
Izlaz za zvuk (RMS) 20W
Tip zvučnika 2CH
| Priključci / Slotovi |
Wi-Fi Da (Wi-Fi 5)
Bluetooth Da (BT5.2)
HDMI 3
HDMI (High Frame Rate) 4K 60 Hz (za HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return Channel eARC/ARC
Anynet+ (HDMI-CEC) Da
USB 1 x USB-A
Ethernet (LAN) 1
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz) 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
CI slot 1
| Dodatne funkcije |
Multi Device Experience
Mobilni na TV
preslikavanje zvuka,
uključivanje bežičnog TV-a
| Fizičke karakteristike |
Dimenzije kompleta sa postoljem (ŠxVxD) 1234.1 x 758.0 x 237 mm
Dimenzije kompleta bez postolja (ŠxVxD) 1234.1 x 710.8 x 60.3 mm
Postolje (Osnovno) 824.6 x 237 mm
Stand (Minimum) (WxD) 253.2 x 237 mm
VESA Spec 200 x 200 mm
Dijagonala:
55"Ekran:
LEDRezolucija:
4K UHDSmart:
DAWifi:
DASmart_os_tip:
TIZENCi slot:
DAHdmi:
3Lan:
DABoja tv:
CRNAModel
Samsung UE55DU7172UXXH Smart TV 55" 4K Ultra HDNaziv i vrsta robe