Philips 55PUS7008/12 Smart TV 55" 4K Ultra HD Android
Dostupno samo Online
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Ekran
Veličina dijagonale (inč) 55 inča
Dijagonala z(u cm) 139 cm
Rezolucija 3840 x 2160
Izvorna brzina osvežavanja 60 Hz
Smart funkcije
Youtube
Amazon Prime video
Netflix
Video
Pixel Precise Ultra HD
HDR10
HLG (Hybrid Log Gamma)
Kompatibilnost sa HDR10+
DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
Audio
Izlazna snaga (RMS) 16 W
Konfiguracija zvučnika 2 zvučnika punog opsega od 8 W
Kodek Dolby Digital MS12 V2.5
Priključci / Slotovi
Broj HDMI 3
Audio Return Channel
EasyLink (HDMI-CEC)
Broj USB ulaza 2
Bežično povezivanje
Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, jednopojasni
Common Interface Plus (CI+)
Servisni priključak
Satelitski priključak
Dodatne funkcije
Formati reprodukcije videozapisa
Datoteke: AVI, MKV
H264/MPEG-4 AVC
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
VP9
HEVC (H.265)
AV1
Formati reprodukcije zvuka
AAC
MP3
WAV
WMA (v2 do v9.2)
WMA-PRO (v9 i v10)
FLA
Fizičke karakteristike
Širina uređaja 1227,0 mm
Visina uređaja 720,0 mm
Dubina uređaja 88,0 mm
Masa proizvoda 10,6 kg
Širina uređaja (s postoljem) 1227.0 mm
Visina uređaja (s postoljem) 740.0 mm
Dubina uređaja (s postoljem) 260.0 mm
Masa uređaja (+ postolje) 10.6 kg
Dijagonala ekrana:
55"Rezolucija:
4K UHDTip ekrana:
LEDSmart tv:
DAOperativni sistem:
WEBOSDvb-t2 tjuner:
DAWi-fi:
DALan priključak:
DAHdmi priključak:
3Usb:
2Vesa dimenzije:
200 X 100Ekran:
55 INČABrzina osvežavanja:
60 HZProcesor slike:
PIXEL PRECISE ULTRA HDHdr podrška:
HDR10, HDR10+, HLGAudio izlazna snaga:
16 WZvučnici:
2 X 8 WWi-fi standard:
802.11NBežično povezivanje:
2X2 JEDNOPOJASNIUsb portovi:
2Hdmi portovi:
3Vesa montaža:
200 X 100 MMDimenzije (š x v x d):
1227 X 720 X 88 MMDimenzije s postoljem (š x v x d):
1227 X 740 X 260 MMTežina:
10.6 KGPodržani video formati:
AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO, FLADodatne tehnologije:
AMBILIGHT, DOLBY VISION, DOLBY ATMOS, EASYLINK (HDMI-CEC), COMMON INTERFACE PLUS (CI+)Model
Philips 55PUS7008/12 Smart TV 55" 4K Ultra HD AndroidNaziv i vrsta robe
LED TelevizoriUvoznik
Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvodaZemlja porekla
Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvodaPrava potrošača
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Prava bioskopska čarolija u vašem domuUz impresivnih 55 inča ekrana, svaka scena dolazi do izražaja u punom sjaju. Bilo...