Samsung UE50CU7102KXXH Smart 50" 4K Ultra HD
Dostupno samo Online
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Samsung kvalitet u pravoj 4K rezoluciji
Pametna zabava bez dodatnih uređaja
Spreman za digitalnu televiziju
Moderan dizajn koji ističe ekran
| Ekran |
Rezolucija: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
Dijagonala: 128cm (50")
Brzina osvježavanja: 50 Hz
| Smart funkcije |
Procesor: Crystal Processor 4K
Operativni sistem: Tizen™ Smart TV
| Video |
Kontrast: Mega Contrast
Boje: PurColor
Micro Dimming: UHD Dimming
Contrast Enhancer: Da
Motion tehnologija: Motion Xcelerator
| Audio |
Izlazna audio snaga: 20 W
Tehnologija zvuka: Q-Simfonija, OTS Lite. 2.0 kanalni zvučni sustav. Multiroom priključak.
Ostalo: TV
| Priključci / Slotovi | 3x HDMI. USB. Ethernet. Wi-Fi. Bluetooth v5.2. Anynet+ (HDMI-CEC) |
| Fizičke karakteristike |
Dimenzije (sa postoljem) (ŠxVxD): 1117×719×250 mm
Dimenzije (bez postolja) (ŠxVxD) 1117×644×60 mm
Težina: 11,6 kg
VESA: 200 × 200
Dijagonala:
50"Rezolucija:
4K UHDOperativni sistem:
TIZENBrzina osvježavanja:
50 HZBoje:
PURCOLORIzlazna audio snaga:
20 WOsvetljenje:
LEDProcesor:
CRYSTAL PROCESSOR 4KKontrast:
MEGA CONTRASTMicro dimming:
UHD DIMMINGMotion tehnologija:
MOTION XCELERATORTehnologija zvuka:
Q-SIMFONIJA, OTS LITE, 2.0 KANALNI ZVUČNI SUSTAVPriključci:
3X HDMI, USB, ETHERNET, WI-FI, BLUETOOTH V5.2, ANYNET+ (HDMI-CEC)Dimenzije sa postoljem:
1117X719X250 MMDimenzije bez postolja:
1117X644X60 MMTežina:
11.6 KGVesa standard:
200X200Model
Samsung UE50CU7102KXXH Smart 50" 4K Ultra HDNaziv i vrsta robe
LED TelevizoriUvoznik
Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvodaZemlja porekla
Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvodaPrava potrošača
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Prava bioskopska čarolija u vašem domuUz impresivnih 55 inča ekrana, svaka scena dolazi do izražaja u punom sjaju. Bilo...