Vox 50VAU754B Smart TV 50" 4K Ultra HD Android
  • EAN: 8606019608446
  • Model: 50VAU754B
  • Brend: VOX
Dostupno samo Online
40.999,00 RSD
1.879,13 RSD /mesečno
Na rate bez kamate
Saznaj više
  • Dijagonala ekrana: 50"
  • Energetska klasa: G
  • Rezolucija: 4K UHD
  • Smart TV: Da
  • Informacije
  • Tehničke specifikacije
  • Deklaracija
Chromecast
Omogućava kontrolu sadržaja pomoću aplikacije na telefonu, tabletu ili bio kom smart uređaju.
Google assistant
CI+ slot
DVB dekoder
Dijagonala ekrana 65 (165 cm)
Rezolucija ekrana 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekrana Direct LED slim
Operativni sistem Google TV
Smart TV da
Android da
Tjuner DVB-T2/C/S2
HEVC H.265
Slika
Odziv slike: 60 Hz
HDR10, HLG
Dolby Vision HDR
Zvuk
2 x 8 W RMS