Jasna i detaljna slikaUnion U50.50HU02.FHD Smart TV 50" pruža Full HD rezoluciju sa živim bojama i oštrim detaljima,...
Na rate bez kamate
Saznaj više
Beograd na vodi, adresa bb
Novi Sad na vodi, adresa bb
Jasna i detaljna slika
Union U50.50HU02.FHD Smart TV 50" pruža Full HD rezoluciju sa živim bojama i oštrim detaljima, idealan za gledanje filmova, serija i sportskih prenosa u kvalitetnom vizuelnom doživljaju.
Pametna funkcionalnost i jednostavno korišćenje
Moderan dizajn i stil
Povezivost i fleksibilnost
SMART
Screen: 50" FULL HD
Borderless front frame
Resolution: 1920X1080
Viewing angle: 178°*178°
Brightness: 200nit
Contrast Ratio: 5000:1
Speaker power: 2*8W
Smart system: Android 14
Ram Rom: 1.5GB/8GB
WIFI
TV System: DVB-C/T/T2/S2 CI+
Function Interface: 3*HDMI; 2*USB; 2*RF
Input; RJ45; AV Input; Headphone
Out; CI Slot; COAX out
OSD language: Include Serbian
Net/Gross Weight: 8.4kg/10.1kg
Stand: Metal
Ekran:
50"Rezolucija:
FULL HDUgao gledanja:
178°*178°Osvetljenje:
200NITIKontrast:
5000:1Sistem:
ANDROID 14Snaga zvučnika:
2X8 WRam:
1.5 GBInterna memorija:
8 GBHdmi ulazi:
3Usb portovi:
2Rf ulazi:
2Lan (rj45):
DAAudio izlaz za slušalice:
DACi+ slot:
DATežina neto:
8.4 KGTežina bruto:
10.1 KGPostolje:
METALModel
Union U50.50HU02.FHD Smart TV 50" Full HDNaziv i vrsta robe
LED TelevizoriUvoznik
Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvodaZemlja porekla
Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvodaPrava potrošača
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Ekran Dijagonala: 43" (109 cm) Rezolucija: FHD 1920 x 1080 pix, Smart funkcije CPU: A75*2+A55*2 Quad Core Memorija:...